На території Полтавського тепловозоремонтного заводу сталася пожежа
Новини, Події

На території Полтавського тепловозоремонтного заводу сталася пожежа

20 травня у Полтаві, о 2-й годині ночі, на території Полтавського тепловозоремонтного заводу сталася пожежа. Про це повідомляє обласна пресслужба ДСНС.

«Вогнеборці, які прибули на виклик, відразу приступили до розвідки та гасіння. В зв’язку з сильним задимленням рятувальники працювали в апаратах захисту органів дихання. Пожежу було локалізовано о 04:25, а о 06:55 – ліквідовано.Вогнем знищено 1000 м2 покрівлі» – відзначили в ДСНС.

Зазначається, що пожежа виникла в недіючій будівлі їдальні. До її гасіння було залучено 27 чоловік особового складу, 5 одиниць спецтехніки, а також пожежний потяг «Південної залізниці». Наразі Причина пожежі встановлюється.

Нагадаємо, що в січні 2020- го року група «ТАС» на торгах СЕТАМ придбала головний виробничий корпус, що раніше належав підприємству «Полтавахіммаш», а також отримала право власності на цю нерухомість. Вартість придбання становила 36,04 млн грн.

На території Полтавського тепловозоремонтного заводу сталася пожежаНа території Полтавського тепловозоремонтного заводу сталася пожежа

Читайте також