Новини, Пасажирські перевезення, Перевезення, Укрзалізниця

Пасажирське сполучення Суми—Київ планують запустити 28 квітня

З 28 квітня відновлять залізничне сполучення із Сум до столиці без пересадок. Про це у Facebook написав очільник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький, передає Rail.insider.

Зауважимо, що залізничне сполучення між столицею України та Сумами було перервано в перший же день широкомасштабного вторгнення РФ в Україну 24 лютого.

З 28 квітня щодня курсуватиме поїзд № 779/780 зі сполученням Суми—Київ.

Потяг вирушатиме із Сум о 07:07, з міста Ворожба — о 08:22, з міста Конотоп — о 09:38, з міста Ніжин — об 11:04. Прибуття до Києва — о 13:00

Зі столиці поїзд вирушатиме о 14:41, з міста Ніжин — о 16:38, з міста Конотоп — о 18:04, з міста Ворожба — о 19:36. Прибуття до Сум — о 20:33.

Нагадаємо, що із 14 квітня відновив рух «Слобожанський експрес» на Сумщині.



Читайте також