Новини, Укрзалізниця

Понад 400 агровиробників долучилися до продовольчої програми УЗ

З початку запуску Укрзалізницею продовольчої програми для областей, в яких склалася складна ситуація із забезпеченням населення продуктами харчування у результаті воєнної агресії Росії (#залізна_допомога) вже законтрактовано 26 тис. 523 т продукції на суму 746,2 млн грн. Про це пише Rail.insider із посиланням на latifundist

Наразі до програми вже долучилися понад 400 агровиробників з усієї країни.

«Це вже допомагає багатьом містам України попереджати, а часом і долати продовольчу кризу. Особливо в регіонах, наприклад, де тривають запеклі бої за нашу незалежність», — зазначається у повідомленні.

УЗ запрошує аграріїв до співпраці. Контактна особа — Ольга, тел. +38 099 758 91 15.

З типовою угодою, що буде укладатися, можна ознайомитися за посиланням.

Як повідомлялося раніше, уряд України у березні 2022 року додатково виділив АТ «Укрзалізниця» 18 млрд грн на здійснення діяльності в умовах воєнного стану. Зокрема, за участі національного перевізника планується створити місячний запас продуктів харчування у зонах бойових дій.