Новини, Укрзалізниця

Начальника станції підозрюють у держзраді

Посадовцю регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» заочно повідомлено про підозру в державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію Офісу Генерального прокурора України.

За даними слідства, у березні 2022 року начальник станції Південнодонбаська структурного підрозділу «Станція Волноваха» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» перейшов на бік держави-агресора. Погодившися на пропозицію окупаційної влади РФ, він обійняв аналогічну посаду у структурі псевдоміністерства транспорту «ДНР».

«Перебуваючи на цій посаді, підозрюваний активно допомагає ворогу у проведенні підривної діяльності проти України. Він особисто контролює проведення ремонтних робіт на території станції, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій, з метою якомога швидшого відновлення залізничного сполучення між тимчасово окупованою територією Донецької області та РФ», — наголошується у повідомленні.

Такі дії спрямовані на подальше переправлення військової техніки й особового складу ворожої армії для проведення наступальних дій проти Збройних Сил України.

Нагадаємо, що СБУ викрила залізничників-колаборантів.

Читайте також