В Росію 4 листопада вперше за кілька років прибув вантажний поїзд із Північної Кореї. Що саме передала КНДР країні-агресорці, поки що не повідомляється, передає Rail.insider із посиланням на УНІАН.
Як зазначає інформагентство, прибуття потягу зафіксовано на супутникових знімках.
“У п’ятницю, 4 листопада, о 10:24 за місцевим часом на одній із колій поруч із зоною обробки вантажів було видно состав із трьох критих вагонів. Один вагон світло-блакитний, другий здається більш темно-синім, а задній вагон червоно-коричневого кольору”, — повідомили у виданні 38north.org, яке відстежує ситуацію в КНДР.
Трохи пізніше поїзд був помічений на станції Хасан, в двох кілометрах від кордону.
Відзначається, що призначення поїзда і те, що саме він привіз до РФ, за супутниковими знімками визначити неможливо.
“Хоча це перший спостережуваний на супутникових знімках поїзд, що курсує між КНДР і Росією, це не означає, що він єдиний пройшов за останні місяці. Наприклад, поїзд, очевидно, здійснив ту саму подорож на початку цього тижня. Російське митне агентство повідомило, що 30 коней були перевезені залізницею з Росії до Північної Кореї, але ця партія не була зафіксована супутниками”, — резюмувало видання.
Як повідомлялося раніше, у вересні стало відомо, що КНДР може постачати РФ зброю. Затим, 2 листопада США повідомили, що Північна Корея таємно постачає країні-агресорці артснаряди.
Напочатку поточного року Китай підтвердив поновлення вантажного залізничного сполучення з КНДР.

