Учасники ринку вантажних перевезень держави-агресорки очікують падіння прибутковості оперування вагонами. Про це повідомляє Rail.insider із посиланням на видання «Коммерсант».
«Ставки надання піввагонів будуть падати протягом цього року на тлі скорочення економіки, – пише видання.
Проте експерти розходяться в думках щодо глибини падіння.
За інформацією Інституту проблем природних монополій, у негативному сценарії ставка впаде вдвічі щодо лютого-березня – до рівня 1,6–1,5 тис. руб. на добу.
Інші учасники ринку вважають, що в сегменті довгострокових контрактів очікується скорочення на 20–30% до кінця року.
Зниження ставки експерти пояснюють зміною логістики та скороченням обсягу перевезень.
Як повідомлялося раніше, на мережі РЖД утворився значний профіцит парку вагонів.

