Події, Новини

Укрзалізниця закупила брухт замість рейкових клем

Поліцейські оголосили підозру керівникові одного з департаментів Укрзалізниці за завдані збитки у понад 7 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

За даними слідства, у 2017 році одна з філій УЗ оголосила торги із закупівлі рейкових клем на загальну суму понад 8 млн грн. Торги виграло товариство, тендерна документація якого не відповідала встановленим вимогам. У подальшому фірма поставила Перевізнику рейкові клеми, проте продукція не відповідала стандартам ДСТУ та могла бути використана лише як брухт.

«Під час досудового розслідування поліцейські встановили причетність керівника департаменту АТ «Укрзалізниця» до закупівлі клем неналежної якості. У результаті чого було завдано збитків на понад 7 млн грн», – повідомили в МВС.

У середу, 13 січня, поліцейські за процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури оголосили керівнику одного з департаментів про підозру в службовій недбалості (ч. 2 ст. 367 ККУ). Цей злочин карається позбавленням волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади, а також штрафом у 12 750 грн. Раніше про підозру було повідомлено одному із заступників цього департаменту.