АТ «Укрзалізниця» ввела з 21 листопада конвенцію на перевезення вантажів до станції польської залізниці Воля-Барановська, повідомляє Rail.insider із посиланням на сайт перевізника.
Заборона діє для всіх одержувачів, вантажів та типів рухомого складу. Термін впровадження обмеження – «до відміни».
Конвенція введена згідно розпорядження ЦДЗ/371 від 18 листопада.
Як повідомлялося раніше, LHS проінформувала про відміну конвенції на приймання зерна у неспеціалізованому рухомому складі. Проте аналогічна конвенція ще є на сайті УЗ щодо перевезень на адресу станції Щебжешин.

