Цими вихідними вирушать у перший рейс евакуаційні вагони з новим медичним обладнанням. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу АТ «Укрзалізниця».
Екіпірувати три нові вагони для евакуації цивільних поранених, хворих та вагітних з-під лінії вогню Укрзалізниці допомогла міжнародна організація «Лікарі без кордонів».
Ці вагони оснащені дефібриляторами, УЗД та іншою сучасною апаратурою, а також мають повноцінні палати і повний спектр необхідних медикаментів.
Окрім того, УЗ отримала від партнерів 650 кг якісних медикаментів та медичних засобів.
«Бельгійські лікарі передали українським залізничникам: дезінфектори, тонометри, стетоскопи, термоковдри, шини і хірургічні інструменти для першої допомоги», — наголосили в Укрзалізниці та додали, що вже екіпірують рейси.
Наразі на сайті міжнародної організації також розміщені вакансії лікарів для роботи в евакуаційних поїздах в Україні.
Крім того, організація Українського Червоного Хреста повідомила про поставку УЗ 250 візків для перевезення людей з обмеженими можливостями.
Як повідомлялося раніше, «Лікарі без кордонів» разом з УЗ організували потяг для евакуації поранених.



