В окупованому місті Макіївка (Донецька область) в ніч з 20 на 21 листопада спалахнули цистерни та ємності з паливом на нафтобазі. Про це повідомляє Rail.insider із посиланням на «Слово і діло».
Повідомляється, що спалахнули дві залізничні цистерни з паливом і три стаціонарні ємності.
Як заявили в так званому МНС «ДНР», пожежа сталася «через влучання вибухонебезпечного предмета».
Наразі пожежу ліквідовано.
Нагадаємо, 26 жовтня у тимчасово окупованому Шахтарську на Донеччині сталася пожежа на нафтобазі. Ще раніше, в Іловайську горіла база пального залізничної станції.



