Міжнародні новини, Новини

Залізниця Молдови отримала ще 250 т дизпального

ДП «Залізниця Молдови» (CFM) отримало чергові 250 т дизельного пального з державного резерву. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію підприємства.

Зауважується, що перша партія дизпального, отриманого CFM із держрезерву, була використана для перевезення 84,5 тис. т вантажів, виконання маневрових робіт і перевезення пасажирів. Така діяльність принесла доходи у розмірі 16,4 млн леїв, які були спрямовані на виплату заборгованості із заробітної плати працівникам за серпень 2024 року.

Отримане 5 квітня дизельне паливо зберігається у філіях компанії в Кишиневі, Окниці, Бельцах, Унгенах і Басарабясці для забезпечення перевезення вантажів і пасажирів. Очікується, що таким чином вдасться отримати приблизно 30 млн леїв для виплати зарплати співробітникам за вересень 2024 року.

«Незважаючи на всі труднощі, CFM продовжує пошук фінансових механізмів для покриття заробітної плати, операційних витрат та обов’язкових платежів, впроваджуючи заходи щодо оптимізації діяльності в усіх керованих сферах для збільшення транспортних надходжень і забезпечення фінансової стабільності», — наголошується у дописі.

Як повідомлялося раніше, залізничникам Молдови обіцяють виплатити затримані зарплати.



Читайте також