Новини

На Житомирщині виявили 191 вагон країни-агресорки

Державне бюро розслідувань продовжує виявляти рухомий склад країни-агресорки. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію ДБР.

Нещодавно працівники Державного бюро розслідувань на 14 різних залізничних станціях Житомирської області виявили 191 порожній вагон, що належить суб’єктам РФ.

«ДБР ініціювало націоналізацію відповідних вагонів та скерувало відповідні листи до Укрзалізниці та Житомирської обласної військової державної адміністрації», — зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, що на Черкащині правоохоронці виявили вантажів ворожих країн на 20 млн грн.



Читайте також