Інфраструктура, Новини, Укрзалізниця

УЗ проведе колійні роботи поблизу прикордонного переходу Мостиська ІІ

З 20 червня розпочнеться колійне «вікно» від станції Мостиська ІІ до Держкордону. Про це йшлося під час наради представників АТ «Укрзалізниця» із польськими перевізниками 15 червня, передає Rail.insider.

Роботи на дільниці Мостиська ІІ—Держкордон триватимуть з 20 по 27 червня.

Зауважимо, що у напрямку прикордонного переходу Мостиська ІІ—Медика з 15 червня почала діяти конвенційна заборона. Вона стосується лише одного польського перевізника — Rail STM. Це пов’язано з тим, що на адресу перевізника прямує більше половини усіх накопичених вагонів по цьому стику.

Про інші обмеження вантажних перевезень наразі не повідомляється.

Як повідомлялося раніше, у Словаччині 10 червня стартували колійні роботи поблизу прикордонного переходу Ужгород—Матевці.



Читайте також