Мала магістраль у Львові відкриє свої двері для відвідувачів 1 червня. Про це повідомив директор Львівської дитячої залізниці Дмитро Венгер, передає Rail.insider із посиланням на 032.ua.
Очільник магістралі також розповів, що на залізниці планують провести багато відновних робіт, адже «рік без роботи дав про себе знати». Деталі щодо відкриття він пообіцяв повідомити згодом.
Загалом за літній сезон юні залізничники у Львові перевозили майже 300 тис. пасажирів.
Нагадаємо, що Київська дитяча залізниця відкрила 70-й сезон руху поїздів 15 квітня.



