Азербайджан розширює парк вантажних вагонів для підвищення ефективності перевезень і підтримки транзитних напрямків. Про це пише Rail.insider із посиланням на Railway Supply.
Азербайджанські залізниці придбали 300 нових вагонів за рахунок внутрішніх інвестицій. До партії увійшли 200 піввагонів вантажопідйомністю 70 т і 100 універсальних платформ на 72 т.
Платформи розраховані на перевезення 20- і 40-футових контейнерів. Таке рішення розширює можливості компанії, адже попит на контейнерні перевезення зростає через збільшення транзитного потоку.
Нові вагони працюватимуть як на внутрішніх маршрутах, так і на міжнародних напрямках. Основний акцент зроблено на коридори Північ—Південь Схід—Захід, які відіграють стратегічну роль у регіональній торгівлі.
Компанія робить ставку на довгострокову стратегію розвитку. Тому модернізація парку вагонів стане основою для інтеграції Азербайджану у глобальні логістичні ланцюги.
Зростання інвестицій у залізничну галузь свідчить про прагнення країни стати ключовим логістичним хабом регіону. І це відкриває нові можливості для бізнесу та міжнародної співпраці.
Як повідомлялося раніше, перший контейнерний поїзд відправлено з китайської провінції Шаньсі до Азербайджану по ТМТМ.













