Міжнародні новини, Новини

Через повені у Західній Європі постраждали кілька залізничних ліній

Повені у Західній Європі зруйнували кілька транскордонних залізничних ліній. Найбільше постраждали райони Нідерландів, Бельгії та Німеччини. Про це пише railinsider із посиланням на railfreight.com.

Рясні дощі у середу спричинили розлив кількох річок у країнах Бенілюкс, що призвело до серйозних порушень у залізничному русі.

Залізничні вантажні перевезення між Нідерландами та Бельгією перервані. Це пов’язано з тим, що залізнична лінія через Ейсден — Візе покрита водою. Більше того, у бельгійській провінції Льєж багато колій перебувають під водою або перекриті селевими зсувами. Також залізничний рух серйозно постраждав у регіоні Валлонія.

Вантажний рух між Нідерландами та Німеччиною у четвер ще не було відновлено. Це переважно на півдні Німеччини. Поїзди курсують до Герцогенрата, але звідти до Аахена залізнична лінія перекрита.

Залізничний рух через Венло відновився у четвер вранці, після того, як він був на деякий час заблокований через повінь у Німеччині.

Хоча коридори не є найзавантаженішими, вплив тимчасового закриття маршруту між Нідерландами та Німеччиною відчувається. Особливо на Рейнсько-Альпійському коридорі, який з’єднує порт Роттердам з Генуєю в Італії. Закриття призвело до затримок поїздів. Водночас потяги з вугіллям на шляху з Німеччини до Амстердама застрягли у Німеччині.

Як повідомлялося раніше, через негоду зупинилися залізничні перевезення на півдні Німеччини.

Читайте також