Новини

«Чорного» лісоруба з Одещини засудили до двох років умовно

Котовський міськрайонний суд Одеської області засудив мешканця Подільська (раніше — Котовськ) до двох років позбавлення волі за незаконну вирубку лісу. Про це пише Rail.insider із посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Чоловік 25 травня спиляв дуб у смузі відведення на перегоні Подільськ—Чубівка, але був затриманий. Діаметр пня сягнув 91,5 см. Оцінили таке дерево у 32 тис. 286 грн. Тепер зловмисник має сплатити ці кошти Укрзалізниці.

Уточнюється, що чоловіка хоч і засудили до двох років позбавлення волі, але звільнили у залі суду. Щоправда, обвинувачений має впродовж одного року не вчинити «нового кримінального правопорушення і виконувати покладені на нього обов’язки, а саме: періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти вказаний орган про зміну місця проживання, роботи, навчання». Інакше доведеться провести га ґратами усі два роки.

Зауважимо, що бензопила зловмисника перейде у власність держави, а частини дуба (відрізки довжиною 2,7 та 9,3 м) віддадуть Укрзалізниці.

Як повідомлялося раніше, на Миколаївщині «чорний» лісоруб завдав збитків на 700 тис. грн.

Читайте також