Новини, Укрзалізниця

ЦТЛ пропонує березневі відправки у піввагонах

Філія «Центр транспортної логістики» АТ «Укрзалізниця» проведе аукціони щодо надання права на використання піввагонів у березні. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію філії.

На торги виставлені групові відправки на дати навантаження з 1 по 31 березня.

Щодня пропонується:

  • 10 лотів по 5 піввагонів,
  • 5 лотів по 10 одиниць,
  • 5 лотів по 20 вагонів.

Аукціони відбудуться 16 лютого. Початкова ставка зросте порівняно зі встановленою на лютий на 100 грн — до 2000 грн/добу.

Як повідомлялося раніше, оголошені чергові аукціони щодо зерновозів та піввагонів ЦТЛ.



Читайте також