РФ повертає депортованих маріупольців залічничним транспортом до рідного міста. Про це написав у Telegram радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передає Rail.insider.
За словами посадовця, маріупольців, які стали «проблемою для місцевої влади» повертають із Пскова.
«У суботу (13 серпня, — ред.) 60 маріупольців «добровільно» завантажили в два причіпні вагони та відправили до Ростова-на-Дону. Де їх зустрінуть органи «днр» та відвезуть додому», — пояснив Петро Анрющенко.
Посадовець наголосив, що більшість із цих людей не має вцілілого житла в місті та змушена буде жити на вулиці або «вламуватись» до квартир інших маріупольців в евакуації.








