Міжнародні новини, Новини

Фінська залізниця надаватиме знижки пасажирам віком до 17 років

Фінський залізничний перевізник VR поширив на міжміський та на місцевий транспорт знижку для осіб до 17 років. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію компанії.

Новація набрала чинності 1 вересня. Знижка надається на квитки VR міжміського та місцевого сполучення, а також на серійні та абонементні квитки.

Раніше вікова межа для отримання знижки була 4–16 років у міжміському сполученні та 7–16 років у місцевому сполученні. З 1 вересня 2022 року граничний вік дитини становить 4–17 років у міжміському сполученні та 7–17 років у місцевому сполученні.

Це означає, що 17-річні студенти їздитимуть у міжміському транспорті дешевше, адже 40-відсоткова дитяча знижка на міжміський транспорт вища, ніж студентська. У місцевому транспорті знижки на дитячий та студентський квитки однакові — 50%.

Також учням тепер не обов’язково пред’являти студентське посвідчення.

Окрім того, Фінська залізниця повідомила про рекордний за всю історію пасажиропотік у липні 2022 року.

За цей період поїздами далекого прямування скористалися майже 1,5 млн пасажирів, що на 46% більше, ніж у липні 2021 року, і на 17% більше, ніж у доковідному, 2019-му, році. Проте обсяги вантажних перевезень VR Transpoint у липні скоротилися на 22%. Залізницею було перевезено майже 2,5 млн т вантажів. Загалом за січень–липень цього року здійснено 7,07 млн внутрішніх міжміських поїздок, залізницею перевезено 17,4 млн т вантажів.

Уточнюється, що вантажопотік на Сході країни (у напрямку РФ) скорочується, і до кінця року рух поступово припиниться.

Нагадаємо, що до кінця року Фінляндія планує закрити чотири станції на кордоні з РФ.



Читайте також