Події, Новини

(ФОТО) СБУ: Керівництво Львівської залізниці привласнило понад 20 млн грн

СБУ викрила корупційну схему, завдяки якій керівництво філії «Львівська залізниця» привласнило понад 20 млн грн. Про це йдеться на сайті Служби безпеки України.

Організували оборудку посадовці залізниці та одного із заводів на сході України. Ділки замовляли на підприємстві продукцію за втричі завищеними цінами. Тільки на одній з угод зловмисники «заробили» понад 20 млн грн.

«Оперативники спецслужби задокументували факт передачі через посередників посадовцям “Львівської залізниці” частини “відкату” загальною сумою понад 10,5 млн грн», – повідомили в СБУ.

У СБУ зазначають, що у 2021 році таку схему зловмисники планували організувати й з іншими підрозділами Укрзалізниці.

«Укрзалізниця тісно співпрацює з правоохоронними органами у попередженні, запобіганні та викоріненні корупційних проявів у роботі залізничної галузі. Так, наразі Служба безпеки України, у рамках кримінального провадження за ознаками правопорушення, здійснює документування факту заволодіння державними коштами в розмірі понад 20 млн грн посадовцями регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» та одного з заводів. Зокрема, вони підозрюються у закупівлі колесотокарного верстату за завищеною вартістю. Укрзалізниця збирає всю необхідну інформацію для якнайшвидшого розслідування», — прокоментували інцидент в УЗ.

За скоєне посадовцям загрожує від семи до дванадцяти років тюрми.

Раніше СБУ викрила оборудку, яка завдала 2 млн грн збитків Укрзалізниці.

Читайте також