Новини, Укрзалізниця

Із російського полону повернувся колійник з Помічної

Із полону вдалося повернути колійника з Одеської залізниці. Про це пише Rail.insider із посиланням на чатбот «Букса. Помічник залізничника».

Черговий обмін полоненими відбувся 10 квітня. З російського полону вдалося повернути 100 захисників України, серед яких і залізничник Олександр Нелюб з Помічнянської дистанції колії (регіональна філія «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця»).

Минулої весни Олександр перебував у самому пеклі, на захисті Маріуполя. У травні 2022 року 19-річного юнака разом з побратимами захопили в полон.

Майже за рік хлопця вдалося повернути на Батьківщину.

«Мамо, це я, Сашко, та живий я, вже в Україні, чекай», — був перший дзвінок додому.

Усі полонені змучені, схудлі, морально виснажені… Хлопці та дівчата спочатку мають пройти реабілітацію, а далі повернуться до своїх домівок.



Читайте також