Новини, Укрзалізниця

Із ворожого полону повернувся ще один залізничник

Серед 130 військових і цивільних, які повернулись із ворожого полону 24 серпня, був і 56-річний залізничник Іван Батіг зі Львівського пасажирського депо. Про це пише Rail.insider із посиланням на корпоративний канал залізничників «УЗ ВЕЗЕ».

Іван Батіг вісім років працював начальником поїзда, а торік став до лав ЗСУ, де був стрільцем танкової бригади. Та у жовтні 2024 року він потрапив у полон, з того часу на нього чекали дружина, донька та маленька онучка.

«І ось вчора (24 серпня, — ред.) настав цей день: Іван Батіг разом із побратимами зробив перший крок на вільну українську землю після довгих місяців неволі», — зауважується у дописі.

Як повідомлялося раніше, у травні десятьох залізничників було звільнено із полону.



Читайте також