Новини, Укрзалізниця

Кабмін змінив склад правління УЗ

Уряд ухвалив постанову про зміни у складі правління АТ «Укрзалізниця». Про це пише Rail.insider із посиланням на сайт КМУ.

Кабінет Міністрів постановив:

  1. Припинити повноваження членів правління акціонерного товариства «Українська залізниця» Буреша Франтішека та Юрика Івана Івановича.
  2. Увільнити від виконання обов’язків голови правління акціонерного товариства «Українська залізниця» Камишіна Олександра Миколайовича та від виконання обов’язків члена правління акціонерного товариства «Українська залізниця» Логунова Ореста Миколайовича, Перцовського Олександра Семеновича, Синякова Івана Олеговича, Черніцького Романа Романовича.
  3. Тимчасово, на період до прийняття загальними зборами акціонерного товариства «Українська залізниця» (за поданням нового складу наглядової ради) рішень щодо формування правління зазначеного товариства, але не більше ніж до 31 грудня 2021 року, обрати та призначити головою правління акціонерного товариства «Українська залізниця» Камишіна Олександра Миколайовича та членами правління акціонерного товариства «Українська залізниця» Бойка Григорія Анатолійовича, Логунова Ореста Миколайовича, Лященка Євгена Анатолійовича, Перцовського Олександра Семеновича, Черніцького Романа Романовича.
  4. Уповноважити державного секретаря Міністерства інфраструктури Почтарьова Андрія Олександровича на підписання контракту з головою правління акціонерного товариства «Українська залізниця» Камишіним Олександром Миколайовичем та голову правління акціонерного товариства «Українська залізниця» Камишіна Олександра Миколайовича на підписання контрактів із членами правління, зазначеними в пункті 3 цієї постанови».

Тож тепер до складу правління увійшли: Олександр Камишін (голова), Григорій Бойко, Орест Логунов, Євген Лященко, Олександр Перцовський, Роман Черніцький.

Як повідомлялося раніше, уряд вніс зміни до статуту УЗ.

Читайте також