Касирку Укрзалізниці визнали винною у поширенні інформації про переміщення техніки ЗСУ. Про це пише Rail.insider із посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.
У вироку суду зауважується, що 19 червня жінка перебувала на платформі № 1 станції Жмеринка і зняла відео про пересування артилерійського озброєння ЗСУ, яке перебувало на вагонних платформах.
За три хвилини після зйомки залізничниця переслала відео у застосунку Telegram іншій особі.
«Відповідно до відомостей розміщених на офіційних сайтах, сторінках у соціальних мережах Генерального штабу Збройних Сил України, Міністерства оборони України, Головного управлінням розвідки Міністерства оборони України та Служби безпеки України, інформація про переміщення військової техніки 19.06.2022 через станцію Жмеринка не розміщувалася (не поширювалася) у відкритому доступі», — наголошується у документі.
Залізничниця свою вину у вчиненні кримінального правопорушення визнала, щиро розкаялась та пообіцяла, що в майбутньому такого більше не повториться.
Суд призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі та звільнив залізничницю від нього з іспитовим строком один рік.
Нагадаємо, що мешканку Жмеринки затримали за відео перевезень військової техніки у червні.
Отримайте тестовий доступ до статистики та аналітики







