Новини бізнесу, Новини

Kernel підтримав створення філії “УЗ Карго”

Агрохолдинг Kernel підтримав створення окремої філії Укрзалізниці “УЗ Карго”. Про це повідомляє пресслужба компанії у Facebook.

«Дуже правильним є рішення менеджменту про структурну реформу, в рамках якої підприємство вже розділили на оператора інфраструктури «УЗ Інфра» та філію вантажних перевезень «УЗ Карго», – ідеться в повідомленні.

Також у компанії схвалили імплементацію пакету директив Європейського Союзу. Адже вони передбачають реформування системи та визначають потребу більшої інтеграції української залізниці в конкурентний ринок.

«Що отримаємо в результаті? Прозорі фінансові потоки та якісне управління кожним видом діяльності національного оператора. Система перевезень в Україні давно потребувала змін, тому розподіл УЗ відкриває нові шляхи для розвитку та зростання ринку приватної тяги, встановлення прозорих тарифів на перевезення і доступ бізнесу до інфраструктури», – зазначили в Kernel.

Раніше на сайті Українського союзу промисловців та підприємців було оприлюднено повідомлення щодо конфлікту наглядової ради та правління УЗ, унаслідок якого заблоковано створення філії “УЗ Карго”. Спочатку в УЗ відмовчувалися, проте потім на сайті Перевізника  з`явилася заява з цього приводу.  Мовляв, наглядова рада АТ “Укрзалізниця” рухається в напрямку “помітних та ефективних кроків реформ”, спрямованих на подальшу трансформацію та модернізацію Укрзалізниці. Проте в заяві немає жодних спростувань, щодо інформації про блокування наглядовою радою  створення філії “УЗ Карго”.

Нагадаємо, раніше директор з комерційної роботи й логістики Укрзалізниці Іраклі Езугбая заявляв, що істотні кроки до формування бізнес-одиниці «УЗ Карго» будуть зроблені вже найближчим часом.

Читайте також