Новини, Новини бізнесу

УЗ приймає першу тонну товарного чавуну ArcelorMittal після простою

Криворізький меткомбінат ArcelorMittal  повернувся до роботи. Про це у своєму Telegram-каналі написав голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін, передає Rail.insider.

Металургійний комбінат ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» 13 квітня відновив роботу і запустив першу піч.

«Разом із командою залізниці ми сьогодні на комбінаті зустрічаємо першу тонну товарного чавуну», — зазначив посадовець.

Він також нагадав, що попередній раз Криворізький меткомбінат запускався відразу після Другої світової війни.

«Працівники меткомбінату отримують роботу а значить, і зарплату, економіка — податки, а залізниця — ту саму тонну вантажу, за яку ми завжди боролись», — наголосив Олександр Камишін.

Раніше повідомлялося, що ArcelorMittal Кривий Ріг відновить роботу.