Криворізький меткомбінат ArcelorMittal повернувся до роботи. Про це у своєму Telegram-каналі написав голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін, передає Rail.insider.
Металургійний комбінат ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» 13 квітня відновив роботу і запустив першу піч.
«Разом із командою залізниці ми сьогодні на комбінаті зустрічаємо першу тонну товарного чавуну», — зазначив посадовець.
Він також нагадав, що попередній раз Криворізький меткомбінат запускався відразу після Другої світової війни.
«Працівники меткомбінату отримують роботу а значить, і зарплату, економіка — податки, а залізниця — ту саму тонну вантажу, за яку ми завжди боролись», — наголосив Олександр Камишін.
Раніше повідомлялося, що ArcelorMittal Кривий Ріг відновить роботу.

