Новини, Новини бізнесу, Рухомий склад

КВБЗ готовий до серійного виробництва нових вагонів-платформ

Крюківський вагонобудівний завод буде виробляти нові вагони-платформи. Про це повідомляє пресслужба заводу. Напередодні на виробництві працювала спеціальна міжвідомча комісія, що здійснювала приймальні випробування 60-футових платформ моделей 13-7138 та 13-7138-01. За результатами досліджень комісія постановила:

  • дослідний зразок вагона-платформи моделі 13-7138 витримав приймальні випробування;
  •  завод готовий до серійного виробництва вагонів-платформ обох моделей;
  • конструкторській та технологічній документації на вагони-платформи обох моделей присвоїти літеру «А»;
  • рекомендувати ПАТ «КВБЗ» здійснити комплекс заходів із сертифікації вагонів-платформ вказаних моделей;
  • рекомендувати дослідний зразок вагона-платформи моделі 13-7138 до реалізації після проходження всіх необхідних процедур відповідно до встановленого порядку.

Обидві моделі платформ призначені для перевезення великотоннажних контейнерів, що не вимагають захисту від атмосферних опадів.

“Серед особливостей, що вирізняють ці вироби серед подібних, варто назвати те, що міцності й витривалості рамі вагона надають виготовлені з високоякісних матеріалів за оригінальними кресленнями наших спеціалістів базові елементи конструкції. Рама, кузов, автоматичне гальмо колодкового типу, гальмо для стояння, автозчіплювальні пристрої з поглинальними апаратами й візки власного виробництва, підніжки й поручні для складача поїздів – усі елементи вагона-платформи поєднані у виробі таким чином, щоб зробити його експлуатацію максимально зручною і довготривалою”, – розповіли про нові вагони на КВБЗ.

Наступний крок — внесення обох моделей вагонів до довідника «Моделі вантажних вагонів» із правом курсування у міжнародному сполученні. Відповідне рішення має в грудні прийняти експертна група Комісії вагонного господарства.

Нагадаємо, що Крюківський вагонобудівний завод в січні – жовтні 2020 року зменшив виробництво вантажних вагонів на 68% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року

Читайте також