Міжнародні новини, Новини

Metrans придбав оператора логістичного хабу в Польщі

Оператор HHLA оголосив про те, що його «дочка» Metrans придбала польську логістичну компанію CL Europort. Про це пише Rail.insider із посиланням на infranews

CL Europort — оператор однойменного логістичного термінала в Малашевичах, ключовому транспортному вузлі, який обслуговує залізничний транзит у сполученні Європа—Азія.

Хаб розташований за 4 км від залізничного пункту пропуску Тереспіль на білорусько-польському кордоні та за 8 км від автомобільного пункту пропуску Корощин.

Metrans також уклала угоду про стратегічне партнерство із залізничним оператором Eurotrans, маршрути залізничних перевезень якого в Білорусі та Росії, як очікується, «гармонійно розширять мережу Metrans».

Анонсується, що «дочка» HHLA використовуватиме потужності Eurotrans для розробки нових продуктів залізничних перевезень, а також для того, щоб гарантувати стабільність наявних сервісів компанії.

«Малашевичі — це міст між країнами-членами ЄС, Росією та навіть Китаєм, — прокоментував голова правління Metrans Петер Кісс. — Наша концепція розвитку мережі терміналів-хабів виправдала себе, і новий термінал чудово доповнить нашу мережу. Більшість міжнародних маршрутів залізничних перевезень, що прямують звідси (Західна Європа, — ред.) до Китаю, вже проходить через Малашевичі. Ми також розраховуємо на подальше зростання у цьому сегменті через стратегічну співпрацю з Eurotrans».

Як повідомлялося раніше, у 2020 році кількість вантажних поїздів Metrans за напрямом Китай—Європа зросла вдвічі.

Читайте також