Новини, Інфраструктура

На базі Дизельного заводу в Кривому Розі Аурум Груп відкриває ще одне вагоноремонтне депо

Відповідно до розпорядження АТ «Укрзалізниця», ТОВ «Дизельний завод», що входить до складу Аурум Груп, отримав право на здійснення планових видів ремонтів піввагонів. Про це повідомляється на сайті компанії.

Як зазначається, відтепер Дизельний завод має сертифікат на виконання деповського, капітального та відчіпного обсягом ТО-2 ремонту піввагонів.

«З відкриттям депо на базі Дизельного заводу Аурум Груп планує посилити позиції заводу на ринку України, розширивши преференції для клієнтів підприємства. Відтепер компанії, які замовляють будівництво вагонів на заводі, отримують не лише безкоштовне гарантійне обслуговування, але й згодом можуть скористатися усіма послугами заводу з постгарантійного сервісного обслуговування», – підкреслила Альона Лебедєва, засновниця Аурум Груп.

Повідомляється, що серед основних завдань, які акціонер поставила перед колективом заводу, є дотримання стабільно високої якості послуг та стислі терміни виконання робіт.

Зазначається, що потужності заводу дозволятимуть підприємству виконувати ремонт 100-150 піввагонів щомісяця.

«Політика підприємства у сфері управління якістю базується на дотриманні національних і міжнародних стандартів атестації виробництва та сертифікації всіх видів продукції. На заводі впроваджена система менеджменту якості ISO 9001. Загалом виробничі потужності заводу на сьогодні дозволяють випускати близько 200 одиниць рухомого складу, зокрема: магістральні вагони – піввагони люкові моделі 12-9933; піввагони люкові моделі 12-9933-01; зерновози моделі 19-9945 та візки моделі 18-1750 типу 2», – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що завод має можливість виконувати роботи з будівництва вантажних вагонів для внутрішньозаводської експлуатації, а також здійснювати капітально-відновлювальні ремонти вагонів для підприємств гірничо-металургійного комплексу: вагонів-хоперів для вугілля і агломерату; вагонів-самоскидів типу думпкар 2ВС-105 і ВС-60.

Дізнатися про інновації у сфері залізничних перевезень в Україні Ви зможете на 2-му міжнародному Rail Cargo Business Forum: Rail innovation. Форум відбудеться 10 жовтня за адресою: конференц-хол “ДЕПО”, вул. Антоновича, 52.

 

Читайте також