У середу, 15 березня, в смт Вороніж на Шосткинщині 13-річний хлопець заліз на вагон і був уражений струмом. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію Головного управління Національної поліції у Сумській області.
Інцидент стався на місцевій залізничний станції.
За попередньою інформацією, 13-річний хлопець, забравшись на вантажний вагон, отримав ураження струмом. Від ушкодження підліток загинув на місці.
«У поліції за цим фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України «Умисне вбивство», у межах якого з’ясовують усі обставини події», — наголошується у дописі.
Нагадаємо, що на Київщині підліток загинув на даху вагона через удар струмом.













