Новини, Укрзалізниця

НАБУ відкрило кримінальне провадження щодо закупівлі Укрзалізницею колісних пар у 2019-2020 роках

Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження щодо ймовірної розтрати майна при закупівлі Перевізником колісних пар. Про це повідомляє journalist.today.

Мова йде про період 2019-2020 роки. Провадження відкрито за матеріалами прес-конференції нардепа Андрія Деркача (він автор заяви) і директора з фінансів, економіки та бізнесу Укрзалізниці у 2016-2020 роках Андрія Рязанцева.

Детективи кваліфікували ймовірне порушення за статтею 191 ч. 5 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Короткий опис: службові особи УЗ за попередньою змовою зі службовими особами приватних юридичних осіб заволоділи коштами УЗ в особливо великих розмірах під час здійснення закупівель колісних пар у 2019-2020 роках.

Нагадаємо, раніше детективи НАБУ повідомили директору філії Головного інформаційно-обчислювального центру АТ «Укрзалізниці» про підозру у зловживанні службовим становищем при організації сервісу з продажу електронних квитків на «Бориспільський експрес».

Читайте також