Палія релейної шафи Укрзалізниці засудили до ув’язнення на 10 років. Про це пише RAIL.insider із посиланням на інформацію Служби безпеки України.
Агентом РФ виявився 21-річний мешканець Буковини, який приїхав до Києва у пошуках підробітку. У столиці він почав регулярно моніторити тематичні Telegram-канали, де згодом потрапив у поле зору рашистів.
Після вербування ворогом молодик підпалив релейну шафу на колії Укрзалізниці й невдовзі був затриманий правоохоронцями.
Зловмисника визнано винним за ч. 2 ст. 113 Кримінального кодексу України (диверсія, вчинена в умовах воєнного стану). З огляду на співпрацю зі слідством суд призначив йому 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Як повідомлялося раніше, палія релейної шафи засуджено до ув’язнення на 10 років із конфіскацією майна.
Підписуйтесь на RAIL.insider у Viber — тут найактуальніші новини, відео та події залізничної галузі.












