Наступного року УЗ модернізує 50 пасажирських вагонів
Новини, Рухомий склад

Наступного року УЗ модернізує 50 пасажирських вагонів

Наступного року Укрзалізниця проведе капітально-відновлювальний ремонт (КВР) 50 пасажирських вагонів. Про це розповів в. о. члена правління, директор філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський. За його словами, роботи будуть здійснені на власних виробничих потужностях компанії.

«У пріоритеті проведення капітально-відновлювальних ремонтів пасажирських вагонів. Завдяки КВР за 30 % вартості нового вагона де-факто отримуємо майже новий вагон. У силах Укрзалізниці на власних виробничих потужностях відновити значну кількість вагонів», – зазначив Перцовський.

За його словами, оновлений рухомий склад матиме сучасні елементи конструкції: кузов вагона, даховий кондиціонер, нові віконні блоки із склопакетами, ролетні системи для захисту від прямих сонячних променів. Також в оновлених вагонах будуть USB розетки біля кожного місця, а під столиками встановлені спеціальні полички для зручного зарядження телефонів. Купе будуть обладнані індивідуальними системами клімат-контролю, на столиках спеціальні місця для склянок тощо.

Загалом наступного року Укрзалізниця запланувала рекордні інвестиції в оновлення пасажирського рухомого складу. Передбачено придбати 100 пасажирських вагонів на суму понад 2,7 млрд грн коштом державного бюджету та модернізувати 50 пасажирських вагонів на 450 млн грн.

Читайте також