Незаконно під'єднанні до електромережі "споживачі" завдали понад 8,5 млн грн збитків Укрзалізниці
Новини, Події

Незаконно під’єднанні до електромережі “споживачі” завдали понад 8,5 млн грн збитків Укрзалізниці

Працівники апарату директора економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця» встановили факти економічних правопорушень, які завдали компанії понад 8,5 млн грн збитків. Про це стало відомо в результаті службової перевірки регіональної філії «Південно-Західна залізниця», філії «Енергозбут» та департаменту електрифікації та електропостачання Укрзалізниці, повідомляє пресслужба Перевізника.

Так, під час службової перевірки діяльності зазначених структурних підрозділів члени комісії встановили факти самовільного, безоблікового та незаконного підключення сторонніх споживачів до електромереж філії «Енергозбут», що спричинило збитки на загальну суму понад 8,5 млн грн.

“За фактами виявлених порушень та надання правової оцінки діям та бездіяльності працівників Укрзалізниці. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 18 працівників, ще двох осіб – до адміністративної. До того, трьом керівникам різних рівнів повідомлено про невідповідність займаним посадам”, – відзначили в УЗ.

Матеріали службової перевірки Укрзалізниця передала до НАБУ.

Окрім цього, днями працівники СБУ при спробі отримати хабар затримали працівника філії «Енергозбут».

Як повідомлялося раніше, Управління економічної та інформаційної безпеки Укрзалізниці виявило збитки на 203 млн грн за період з 2018 по 2020 рік.

Читайте також