Міжнародні новини, Новини

Німеччина витратить 2 млрд євро на відновлення інфраструктури після повеней

Залізничні мережі Бельгії та Німеччини сильно постраждали від повеней, що відбулися минулого тижня. На ремонт інфраструктури у Бельгії планують витратити від 30 до 50 млн євро, тоді як у Німеччині кошти на відновлення автомобільної та залізничної мережі можуть сягнути 2 млрд євро. Про це пише railinsider із посиланням на railfreight.com.

У Бельгії багато залізничних ліній на півдні країни перекрито, міст обвалився, селеві потоки витіснили баласт, а багато дільниць недоступні через просідання ґрунту під залізничною інфраструктурою. Як зазначають в Infrabel, доведеться укласти 70 тис. т нового баласту, замінити кілька десятків тисяч шпал і відновити понад 10 кілометрів залізничних насипів. Учора Infrabel розпочав запуск деяких заблокованих ліній. Однак валлонська залізнична мережа повністю відновиться не раніше 30 серпня.

У Німеччині та Нідерландах інфраструктура також зазнала збитків. Менеджерам інфраструктури двох країн вдається підтримувати деякі залізничні вантажопотоки та відновлювати інфраструктуру. Наприклад, у Нідерландах лінія від Ейсдена до кордону з Бельгією була відремонтована та введена в експлуатацію вчора ввечері. Водночас відновні роботи з бельгійського боку триватимуть до 2 серпня.

Постраждалі країни активували міжнародний механізм надзвичайних ситуацій. Зокрема, менеджери інфраструктури з Нідерландів, Швейцарії, Італії, Бельгії, Німеччини, Люксембургу та Франції контактують щодня, намагаючись колективно вирішувати ситуацію та забезпечувати вантажні залізничні перевезення.

Як повідомлялося раніше, через повені у Західній Європі постраждали кілька залізничних ліній.

Читайте також