Новини, Новини бізнесу

Одеський термінал компанії HHLA збільшив перевалку контейнерів у першому півріччі

Німецький портовий і логістичний оператор HHLA повідомив, що контейнерний термінал в Одесі збільшив обсяги перевалки на 3,4% — до 296 тис. TEU. Такі ж показники компанія зафіксувала і в Таллінні. Про це пише Rail.insider із посиланням на infranews

Загалом контейнерні термінали групи перевалили за перші шість місяців року 3,37 млн TEU, що на 0,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Контейнерообіг трьох гамбурзьких терміналів HHLA виріс на 0,5%, до 3,07 млн TEU. Зростання частково зумовлене помірним збільшенням обсягів на маршрутах, що зв’язують порт з Азією. З іншого боку, обсяги фідерних перевезень, особливо на маршрутах в Балтійському регіоні, скоротилися.

Виручка HHLA від термінальних операцій за перше півріччя перевищила минулорічний показник на 11,4% і становила 404,9 млн євро. Операційний прибуток EBIT дивізіону збільшилася на 72,1%, до 63,4 млн євро, рентабельність EBIT збільшився на 5,5 відсоткового пункту, до 15,6%.

У сегменті інтермодальних перевезень обсяги зросли на 16%, до 832 тис. TEU. При цьому залізничні перевезення збільшилися на 19,3%, до 678 тис. TEU, а автомобільні лише на 3,4%, до 155 тис. TEU. Виручка інтермодальних операторів групи сягнула 252,9 млн євро (+13,3%). Доходи зросли не так значно, як обсяги. Незважаючи на збільшення частки залізничних перевезень з 79,2% до 81,4% від загального обсягу інтермодальних перевезень групи, середня виручка на TEU знизилася в результаті змін у структурі вантажопотоків. Операційний прибуток EBIT інтермодального бізнесу зріс на 33,4%, до 46 млн євро.

Як повідомлялося раніше, німецька HHLA запустила власні контейнерні перевезення в Україні.

Читайте також