Новини, Інфраструктура

Омелян назвав головні досягнення за роки роботи в Мінінфраструктури

Міністр інфраструктури Володимир Омелян назвав головні досягнення за роки роботи в міністерстві. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, він зазначив, що всі галузі, підпорядковані Мінінфраструктури, демонструють щорічне зростання від 16% до 50%.

“Запущено понад 20 маршрутів залізницею до ЄС. 30 нових локомотивів General Electric вже в Україні – це перше надходження тепловозів в Укрзалізницю за останні 10 років. Працює Kyiv Boryspil Express. Бескидський тунель введено в експлуатацію. Пропускна здатність на західному напрямку збільшилася удвічі – з 47 до 100 потягів на добу”, – написав він про ключові досягнення у сфері залізничного транспорту.

Окрім того, Омелян зауважив, що за 2016-2019 роки відновлено понад 10 тис. км доріг, це 20% доріг, які в управлінні Укравтодору.

“Оновлена Укрпошта посіла 33 місце в рейтингу Всесвітнього поштового союзу серед 173 пошт світу. Більше 4000 відділень комп’ютеризовано, майже 600 автомобілів придбано для оновлення автопарку, 174 нові відділення відкрито”, – зазначив міністр інфраструктури.

Водночас він позитивно відзначив появу на українському ринку автобусного світового лоукосту FlixBus.

“Збільшення перевалки вантажів у морських портах в умовах військової агресії Російської Федерації, на 20 % знижено портові збори, понад 3,5 млрд грн інвестовано адміністрацією морських портів у розвиток портової інфраструктури, починаємо концесію портів Ольвія та Херсон. Морська адміністрація утворена та працює. Зростання обсягів перевезень внутрішніми водними шляхами за три роки склало 112%. Вперше за 6 років на внутрішніх водних шляхах розпочалося днопоглиблення”, – написав очільник Мінінфраструктури.

Окрім того, своєю особливою гордістю він назвав авіацію.

“Більш ніж на 100 % виріс пасажиропотік в аеропортах України. 14 нових авіакомпаній почали працювати на нашому ринку. Створено авіакомпанію SkyUp. Відновлено роботу понад 10 регіональних аеропортів, будуємо летовища Одеси і Дніпра. 30 % – частка лоукостів у міжнародному сполученні. Ryanair в Україні! 10 євро – вартість авіаквитка до країн ЄС стала реальністю. Ціни на квитки на внутрішньому сполученні від 500 гривень”, – додав Омелян.

Нагадаємо, заступник глави ДП “Укроборонпром” Сергій Пінькас, якого ЗМІ називають можливим кандидатом на посаду міністра інфраструктури в новому уряді, назвав 5 пріоритетних напрямків у сфері впливу Мінінфраструктури, які можуть дати приріст ВВП на рівні 3-4%.

 

Читайте також