У парку Дніпрі з 11 вересня почала працювати дитяча залізниця. Вперше з початку епідемії коронавірусу мала магістраль почала перевозити пасажирів. Про це пише Rail.insider із посиланням на Depo.Дніпро.
Цьогоріч залізниця також не працювала через затоплення колій водами озера, розташованого у парку Глоби.
Зараз рух поїздів відновлено. Сьогодні, у день міста Дніпра, перед касами — черги з дітей та їхніх батьків.
«Традиційно дитяча залізниця працює до 1 листопада, але цього року дату закриття руху поїздів можуть перенести на зимовий час», — зазначається к повідомленні.
Нагадаємо, що у липні Дніпровська дитяча залізниця відсвяткувала 85-річчя.













