За січень-травень 2021 року регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» сплатила до різних бюджетів та державних цільових фондів 861 млн 74 тис. грн. Про це повідомляє railinsider з посиланням на пресслужбу філії.
Так, за 5 місяців було спрямовано:
- 97 млн 87 тис. грн — до державного бюджету,
- 421 млн 23 тис. грн — до місцевих бюджетів,
- 342 млн 964 тис. грн — до державних цільових фондів.
Із загальної суми сплачених коштів 24 млн 57 тис. грн припадає на військовий збір.
Як повідомлялося раніше, Укрзалізниця сплатила 750 млн грн дивідендів до держбюджету.

