Польські фермери з 8 жовтня по 31 грудня 2024 року планують блокувати кордон з Україною. Про це повідомляє RAIL.insider з посиланням на Державну митну службу України.
“За інформацією від польської сторони, місцеві фермери анонсували можливу акцію протесту у вигляді блокування руху вантажних транспортних засобів перед пунктом пропуску «Медика – Шегині» з 8 жовтня по 31 грудня 2024 року”, – йдеться в повідомленні від митників.
Наразі оформлення транспортних засобів здійснюється у звичайному режимі.
Відзначимо, що у ніч на 6 жовтня росія ракетами пошкодила цивільне судно “PARESA” під прапором Сент-Кітс і Невіс, що було завантажене зерном кукурудзи для експорту. Це сталось біля одного з причалів у морському порту Південний.
Загалом, це вже 20-те цивільне судно, що зазнало ушкоджень внаслідок російських атак. Кілька тижнів тому країна-терорист вдарила по судну, що везло пшеницю в Єгипет.

