Міжнародні новини, Новини

Поставку локомотивів Newag для PKP CARGO перенесено

Компанія PKP CARGO підписала додаток до контракту на постачання 31 електровоза з консорціумом Newag і Newag Lease. У ньому йдеться про відтермінування доставки локомотивів. Про це пише Rail.insider із посиланням на nakolei.pl

Сторони домовилися, що постачання 12 локомотивів, заплановане на 2021 рік, буде перенесено на 2022-й, а у 2023 році будуть передані ще 12.

Наразі за контрактом поставлено 7 локомотивів. Це електровози, обладнані приміським модулем внутрішнього згоряння. Зміна термінів поставки застосовується до 24 нових двовольтових локомотивів, обладнаних системами живлення 3 кВ постійного струму та 25 кВ 50 Гц перемінного струму.

Нагадаємо, що згідно з угодою, консорціум зобов’язувався постачати програмне забезпечення та ліцензії, необхідні для експлуатації локомотивів, а також надати набір абсолютно нових запасних частин і компонентів, що входять до складу так званого аварійного комплекту. Консорціум навчатиме та уповноважуватиме персонал PKP CARGO у сфері обслуговування та експлуатації локомотивів.

Зазначається, що перенесення в основному зумовлене пандемією вірусу Sars-CoV-2.

Як повідомлялося раніше, ЄІБ надасть польській PKP Cargo кредит у 200 млн євро на оновлення рухомого складу.

Читайте також