Новини, Події

Поїзд Чернівці—Київ змінив маршрут через підмив ґрунту (доповнено)

Учора поблизу карстових печер на перегоні Новоселиця—Мамалига (Чернівецька область) через підмив ґрунту стався провал у земляному полотні. Через це поїзд сполученням Чернівці—Київ змінив маршрут, передає Rail.insider із посиланням на пресслужбу Укрзалізниці.

У повідомленні зазначалося, що станом на 20:30 19 вересня уже розпочали відновні роботи, але вони мали тривати «щонайменше 10 годин».

У зв’язку з цим поїзд № 118 Чернівці—Київ відправленням з Чернівців о 19:46 попрямував через Заліщики та Тернопіль. А з маршруту виключили зупинки на станціях Новоселиця, Ларга, Кам’янець-Подільський, Дунаївці та Гречани.

«Пасажирів із цих станцій просимо не хвилюватися, за вами вже виїхали 3 вагони, які доставлять вас до Хмельницького, куди із затримкою орієнтовно на 1 годину прибуде об’їзним маршрутом поїзд № 118», — акцентувалось у повідомленні.

Станом на 9:50 20 вересня стало відомо, що відновні роботи триватимуть ще щонайменше 10 годин.

«Це складне просідання ґрунту, внаслідок якого утворилась яма глибиною 6 м», — зазначили у пресслужбі Укрзалізниці.

У зв’язку з цим УЗ вимушена доставляти пасажирів поїзда № 117 Київ—Чернівці від станції Мамалига (62 км до кінцевої станції) автотранспортом Львівської залізниці.

Поїзд № 118 Чернівці—Київ відправленням із Чернівців о 19:46 вирушить зміненим маршрутом через Заліщики та Тернопіль. З маршруту виключені зупинки на станціях Новоселиця, Ларга, Кам’янець-Подільський, Дунаївці та Гречани. Пасажирів із цих станцій обіцяють забрати окремим рейсом згідно з графіком.

«Орієнтовний час затримки прибуття до Києва через об’їзний маршрут та причеплення додаткових вагонів з напрямку Кам’янця-Подільського по станції Хмельницький становитиме приблизно 2 години», — уточнюється у повідомленні пресслужби перевізника.

Читайте також