Україна та Румунія обговорили запуск поїзда між Києвом і Бухарестом. Про це написав у Facebook заступник міністра розвитку громад та територій України Олексій Балеста, інформує Rail.insider.
Минулого тижня Мінрозвитку провело низку важливих зустрічей для розвитку української залізниці. Відбулись і перемовини з румунською стороною щодо запуску поїзда між Києвом і Бухарестом.
«Сподіваємося, що зовсім скоро поїзд вирушить у рейс і відкриє нові можливості для подорожей та сполучення з Європою», — наголосив посадовець.
Як повідомлялося раніше, незабаром можуть запровадити регулярне залізничне сполучення між Києвом і Бухарестом.













