Події, Новини

Слідчі повідомили про підозру службовцю УЗ за крадіжку 750 тис. грн

Слідчі Нацполіції повідомили про підозру службовцю відокремленого підрозділу АТ «Укрзалізниця» у привласненні 750 тисяч гривень державних коштів. Про це повідомляє пресслужба поліції.

Підозрюваний — посадовець одного зі структурних підрозділів Південно-Західної залізниці АТ «Укрзалізниця». За інформацією слідчих він склав відповідні документи щодо виконання будівельних робіт у приміському вокзалі ст. «Київ-Пасажирський» із фіктивною фірмою.

«Ці документи стали підставою для перерахування відокремленим підрозділом АТ «Укрзалізниця» 750 тис. грн на рахунок фіктивного товариства. Окрім того, фігурант достовірно знав, що ремонт у зонах очікування для пасажирів ця фірма не буде виконувати», — розповіли в поліції.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу. За незаконні оборудки зловмиснику загрожує до 12-ти років позбавлення волі.

Раніше слідчі Нацполіції повідомили про підозру керівникам фіктивних фірм, на рахунок яких надійшли 4,5 мільйона гривень держаних коштів. Ці кошти були виділені на ремонт та облаштування зони очікування для пасажирів на приміському вокзалі. Водночас  до ремонту залізничної інфраструктури  жодна компанія відношення не мала.

Читайте також