Новини, Перевезення

Суд поновив дію наказу МІУ про підвищення тарифів на вантажні перевезення

Окружний адміністративний суд Києва скасував заходи забезпечення позову металургійного комбінату «Азовсталь» до Міністерства інфраструктури з вимогою скасувати наказ про підвищення тарифів на вантажні залізничні перевезення із 17 серпня. Про це пише Rail.insider із посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Зауважимо, що ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 9 листопада задоволено заяву приватного акціонерного товариства «Металургійний комбінат «Азовсталь» про забезпечення позову і зупинено дію наказу МІУ.

Натомість 11 листопада Міністерство інфраструктури України подало заяву про відвід судді Добрянської Я. І. від розгляду справи.

Згідно з ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 16 листопада, суддею у справі стала Л. О. Маруліна, а розгляд справи мав відбуватися за правилами загального позовного провадження.

У матеріалах засідання зазначається: «Ні з поданої ПрАТ «Металургійний комбінат «Азовсталь» заяви про забезпечення позову, ні з ухвали суду від 09.11.2021 року не встановлено наявних очевидних ознак протиправності оскаржуваного у цій справі наказу, що свідчить про відсутність передбачених частиною п’ятою статті 151 Кодексу адміністративного судочинства України підстав для вжиття відповідних заходів забезпечення позову».

Тож суд скасував заходи забезпечення позову металургійного комбінату «Азовсталь» до Міністерства інфраструктури.

Читайте також