Новини, Укрзалізниця

Судитимуть посередника оборудки на 70 тис. доларів за посаду в Укрзалізниці

Голосіївська окружна прокуратура м. Києва спрямувала до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який виступив посередником під час передачі неправомірної вигоди першому заступнику начальника одного з департаментів АТ «Укрзалізниця». Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу Київської міської прокуратури.

Так, у липні 2017 року до ПАТ «Українська залізниця» звернувся громадянин, який виявив бажання працевлаштуватися на вакантну посаду начальника одного із управлінь регіональної філії «Південно-Західна залізниця» товариства. Дізнавшись про це, перший заступник начальника одного з департаментів ПАТ «Укрзалізниця» наказав спільнику розшукати громадянина та запропонувати йому умови працевлаштування.

Зокрема, для позитивного вирішення питання громадянину запропонували передати першому заступнику начальника департаменту 30 тис. доларів. Через деякий час вимоги зросли ще на 40 тис. доларів.

Посадовця затримали на «гарячому» у приміщенні столичного ресторану після одержання ним 69,1 тис. доларів.

Посередник тривалий час переховувався від слідства. Та невдовзі правоохоронцям вдалося встановити його місцезнаходження.

Наразі обвинувальний акт стосовно посередника скеровано до Голосіївського районного суду міста Києва для розгляду по суті. Обвинувальний акт щодо посадовця Укрзалізниці перебуває на розгляді суду з 2018 року.

Імовірно, йдеться про колишнього першого заступника начальника департаменту аудиту і контролю Укрзалізниці Джакелі Вахтанга, якого СБУ затримала у вересні 2017 року.

Читайте також