Міжнародні новини, Новини

У Фінляндії активісти перекрили шлях потягу з вугіллям із РФ

Активісти екологічних організацій Greenpeace («Грінпіс») та Elokapina («Елокапіна») блокували у фінському місті Ханко потяг із вугіллям з РФ. Про це пише Rail.insider із посиланням на «РЖД-Партнер».

«У Ханко активісти перекрили залізницю, що веде до порту Коверхар, і перекрили шлях поїзду з вугіллям, який прямував туди», — зазначається у повідомленні.

Зауважується, що йдеться про вантаж російської компанії «Сибантрацит», призначений для відправки з Коверхара «на світові ринки».

«Greenpeace вимагає від влади Фінляндії негайно припинити транзит російського вугілля та відмовитися від енергоресурсів із Росії раніше, ніж планується», — пояснили у пресслужбі відділення організації.

Нагадаємо, що 7 квітня посли країн Європейського союзу схвалили п’ятий пакет санкцій проти країни-агресора, який, зокрема, запроваджує ембарго на імпорт вугілля з РФ і постачання високотехнологічних товарів.

Крім того, ухвалене рішення про припинення руху російських вантажівок. Тим часом, у керівництві “РЖД” заявили, що готуються до переведення вантажів на залізничний транспорт у сполученні з ЄС.

Читайте також