Вранці у четвер, 6 квітня, у Львові легковик злетів на колію. Про це пише Rail.insider із посиланням на місцеве видання «Варта 1».
За даними видання, дорожньо-транспортна пригода трапилася на вулиці Омеляна Ковча о 09:30.
Попередньо відомо, що люди не постраждали. Детальні обставини ДТП встановлюються. Скоріш за все через снігопад водій не впорався з керуванням і злетів на колію.
Нагадаємо, що через обледеніння контактної мережі на Львівській залізниці, вранці у четвер, 6 квітня, затримувалися вісім пасажирських потягів.













