Новини

У мережі активно збирають кошти на лікування постраждалого у ДТП машиніста

У мережі Facebook активно збирають кошти на лікування машиніста, який перебуває у тяжкому стані після ДТП. Про це пише Rail.insider.

Подія сталася у Дубно вночі 3 лютого. Пасажирський поїзд № 43 Київ—Івано-Франківськ зіткнувся з вантажівкою, водій якої виїхав на залізничний переїзд. За даними правоохоронних органів, водій вантажівки проігнорував сигналізацію, оминув шлагбауми та виїхав на залізничний переїзд, до якого наближався пасажирський поїзд. Машиніст поїзда застосував екстрене гальмування, але уникнути зіткнення не вдалося.

Наступного ж дня небайдужі залізничники розпочали збір коштів на лікування колеги.

Травмованого машиніста звуть Олександр Назаренко, йому 27 років. Минулого року Олександр побрався з дівчиною Вікторією. Наразі на її сторінці у Facebook оприлюднено актуальні номери банківських рахунків, куди можна перерахувати кошти.

Також до збору долучилася Вільна профспілка машиністів України, хоча Олександр і не є її членом. Президія ВПМУ перерахувала 10 тис. грн. Ще понад 1 тис. грн передала майстриня, яка влаштувала благодійну лотерею. Нагородою у ній став букет квітів із мила ручної роботи.

Звісно, до збору коштів щодня долучаються рідні, друзі, колеги та просто небайдужі люди, які бажають якнайшвидшого одужання Олександру. Багато хто пише слова підтримки.

Наразі відомо, що залізничник перебуває у реанімації після складної операції.

Нагадаємо, що в УЗ пообіцяли виплатити йому матеріальну допомогу.

Читайте також